Masz pytania, skontaktuj się z nami:

DLA DOMU

Zastanawiasz się jak zmniejszyć swoje miesięczne rachunki za prąd? Nic prostszego!
Zainwestuj w odnawialne źródła energii już dziś i ciesz się DARMOWĄ energią wyprodukowaną prosto ze słońca.

Firma MR ENERGY oferuje korzystne sposoby finansowania na każdą kieszeń. Znajdziemy idealne rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb! Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie inwestycji– od doboru odpowiedniej instalacji po montaż elektrowni słonecznej u klienta.

 


 

Pomagamy w pozyskaniu dofinansowania z programów rządowych takich jak: Mój Prąd, Czyste powietrze. Zajmujemy się wszelkimi niezbędnymi formalnościami za Ciebie!

Zyskaj niezależność energetyczną i nie martw się stale rosnącymi cenami prądu. Dzięki odpowiednio wykwalifikowanym specjalistom instalacja działa z maksymalną skutecznością w pełni wykorzystując jej potencjał, przez co inwestycja zwraca się w przeciągu kilku lat. Stajemy się niezależni od dostaw energii, dzięki własnej elektrowni słonecznej!

Już dziś skorzystaj z możliwości odliczenia instalacji od podatku PIT w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Instalacje w przedziale mocy 1 kW – 50kW – prąd czerpany z energii słonecznej przeznaczony do codziennego użytku w gospodarstwie domowym. Nadprodukcja przechowywana w sieci, a w momencie zapotrzebowania pobierana w stosunku 0,7-0,8 kWh za każdą oddaną pierwotnie 1 kWh.

Wylicz moc instalacji dla Twojego domu

Proszę uzupełnić poniższe pola w celu przypuszczalnego wyliczenia mocy montowanej instalacji w Twoim domu.

  Ja mocno nachylony jest Twój dach?
  W którym kierunku jest nachylony Twój dach?
  Ile cienia pada na Twój dach?
  Jaki jest Twój rodzaj poszycia dachowego?
  Ile miesięcznie płacisz za prąd?
  Podaj numer telefonu
  Twój email

  Sprawdź opinie naszych klientów

  Andrzej

  Polecam z całego serca firmę MR ENERGY. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Konsultant w bardzo jasny sposób wytłumaczył jak to wszystko działa.

  Asia

  Naprawdę szybki montaż instalacji. Dodatkowo uzyskaliśmy pomoc w zdobyciu dofinasowania dla naszej inwestycji. Polecam

  Tomek

  Chciałem wprowadzić oszczędności w moim domu. Dlatego zdecydowałem się na panele słoneczne. Polecam firmę Mr Energy gdyż szybko dobrano moc panlei do moich potrzeb oraz nie czekałem dług na montaż.

  Zamów konsultacje ze specjalistą

  Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.