Masz pytania, skontaktuj się z nami:

DLA FIRMY

 

Prowadzisz świadomą firmę, dbającą o dobry wizerunek? Już dziś zainwestuj w fotowoltaikę dla firm. Średni okres zwrotu inwestycji to 5 lat, a optymalizacja kosztów dla firmy jest długofalowa.

Instalacje już w przedziale mocy 1kW – 1MW wytwarzające energię na wymogi zarządzanej działalności w przedziale mocy przyłączeniowej z Zakładu Energetycznego. Nadprodukcja pozostaje sprzedawana do sieci w ustalonej indywidualnie cenie w obowiązujących zasadach giełdowych

 

 

Duże oszczędności dla przedsiębiorców

 

Należy pamiętać, że sprzedawcy energii sukcesywnie z roku na rok podwyższają swoje ceny. Co oznacza duże straty dla przedsiębiorstw. Rynek cen energii jest regulowany przez Urząd Regulacji Energetyki. Stale rosnące ceny prądu, często zwiększają koszta produkcji, co przekłada się na podwyższenie cen za oferowane przez siebie usługi, czy produkty.

Najlepszym zabezpieczeniem przed stale rosnącymi kosztami jest inwestycja w OZE (odnawialne źródła energii) w tym w instalacje fotowoltaiczne. Odpowiednio zoptymalizowana tego typu inwestycja daje możliwość zapłacenia nawet 90% mniej za 1 MWh.

Właściciele firm są zgodni – w dalszej perspektywie czasowej fotowoltaika – to dla przedsiębiorcy czysty zysk.

Wylicz moc instalacji dla Twojej Firmy

Proszę uzupełnić poniższe pola w celu przypuszczalnego wyliczenia mocy montowanej instalacji w Twoim domu

  Ja mocno nachylony jest Twój dach?
  W którym kierunku jest nachylony Twój dach?
  Ile cienia pada na Twój dach?
  Jaki jest Twój rodzaj poszycia dachowego?
  Ile miesięcznie płacisz za prąd?
  Podaj numer telefonu
  Twój email

  Finansowanie fotowoltaiki na każdą kieszeń

  Jak wiadomo montaż paneli słonecznych to nie mały wydatek. Dlatego też wychodzimy naprzeciw i pomagamy w doborze sposobu finansowania fotowoltaiki, tak, żeby każdego było stać. Poniżej opisaliśmy kilka z nich:

  Sprawdź opinie naszych klientów

  Andrzej

  Polecam z całego serca firmę MR ENERGY. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Konsultant w bardzo jasny sposób wytłumaczył jak to wszystko działa.

  Asia

  Naprawdę szybki montaż instalacji. Dodatkowo uzyskaliśmy pomoc w zdobyciu dofinasowania dla naszej inwestycji. Polecam

  Tomek

  Chciałem wprowadzić oszczędności w moim domu. Dlatego zdecydowałem się na panele słoneczne. Polecam firmę Mr Energy gdyż szybko dobrano moc panlei do moich potrzeb oraz nie czekałem dług na montaż.

  Zamów konsultacje ze specjalistą

  Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.