Masz pytania, skontaktuj się z nami:

DLA GOSPODARSTWA

 

Prowadzisz działalność rolniczą lub działalność gospodarczą w zakresie usług rolniczych? Nie czekaj i skorzystaj z ulgi podatkowej dla rolników i zgodnie z art. 13 Ustawy o podatku rolnym już dziś odlicz 25% kosztów inwestycji w fotowoltaikę. Instalacje już w przedziale mocy 1kW – 1MW wytwarzające prąd z energii słonecznej na potrzeby prowadzonej działalności rolniczej lub działalności gospodarczej. Nadprodukcja pozostaje sprzedawana do sieci w ustalonej indywidualnie cenie w obowiązujących zasadach giełdowych.

Każdy rolnik wie, jak ważne jest odpowiednie nasłonecznienie i w jak dużym stopniu wpływa na zbiory. Promienie słoneczne wpływają nie tylko na plony, ale w znacznym stopniu mogą przyczynić się do zahamowania narastających wydatków za energię, które jak wiemy w gospodarstwie osiągają wysokie wartości. Fotowoltaika jest wyborem, który umożliwia znaczne ograniczenie wydatków na energię elektryczną, a tym samym pozwala danemu rolnikowi zachować więcej pieniędzy w portfelu.

 

 

MR Energy oferuje indywidualny dobór kredytu na fotowoltaikę, którego miesięczna rata jest często niższa od rachunku za prąd!

Jednym z najtańszych ofert kredytu na fotowoltaikę jest ten przygotowany przez BNP Paribas z wyjątkowo niskim kosztem całkowitym RRSO 3.6%. Procedura składania wniosku jest skrócona i uproszczona do minimum, a wpłata własna nie jest wymagana. Oferta jest skierowana głównie dla właścicieli gospodarstw rolnych. Posiadamy oferty kredytowania z kilku banków, aby móc indywidualnie dobrać odpowiednie rozwiązanie dla naszych klientów.

Wylicz moc instalacji dla Twojego Gospodarstwa

Proszę uzupełnić poniższe pola w celu przypuszczalnego wyliczenia mocy montowanej instalacji w Twoim domu

  Ja mocno nachylony jest Twój dach?
  W którym kierunku jest nachylony Twój dach?
  Ile cienia pada na Twój dach?
  Jaki jest Twój rodzaj poszycia dachowego?
  Ile miesięcznie płacisz za prąd?
  Podaj numer telefonu
  Twój email

  Finansowanie fotowoltaiki na każdą kieszeń

  Jak wiadomo montaż paneli słonecznych to nie mały wydatek. Dlatego też wychodzimy naprzeciw i pomagamy w doborze sposobu finansowania fotowoltaiki, tak, żeby każdego było stać. Poniżej opisaliśmy kilka z nich:

  Sprawdź opinie naszych klientów

  Andrzej

  Polecam z całego serca firmę MR ENERGY. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Konsultant w bardzo jasny sposób wytłumaczył jak to wszystko działa.

  Asia

  Naprawdę szybki montaż instalacji. Dodatkowo uzyskaliśmy pomoc w zdobyciu dofinasowania dla naszej inwestycji. Polecam

  Tomek

  Chciałem wprowadzić oszczędności w moim domu. Dlatego zdecydowałem się na panele słoneczne. Polecam firmę Mr Energy gdyż szybko dobrano moc panlei do moich potrzeb oraz nie czekałem dług na montaż.

  Zamów konsultacje ze specjalistą

  Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.