Masz pytania, skontaktuj się z nami:

Montaż Instalacji Fotowoltaicznej

Często wybierając firmę zajmującą się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznej, kierujemy się wyłącznie ceną i rodzajem montowanych paneli. Czy takie informacje nam wystarczą? Na ostateczna kwotę, pełnej instalacji fotowoltaicznej wraz z montażem składa się wiele czynników.

Niejednokrotnie powtarzamy, że dla nas liczy się najwyższa jakość i bezpieczeństwo Klienta. Wprowadzany najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie. One pozwolą Państwu efektywnie cieszyć się z własnej instalacji fotowoltaicznej i spać spokojnie, bez obaw o bezpieczeństwo Waszych rodzin.

 

 

Nasz zespół monterów skupia się na każdym detalu, zaczynając od wyboru odpowiednich kabli energetycznych, peszli, kończąc na rozdzielniach i uziomach. Na wysoką jakość instalacji ma wpływ wybór wysokiej jakości komponentów, unikanie pętli indukcyjnych, zachowanie stref ochronnych od krawędzi dachu, przy jednoczesnej wysokiej estetyce wykonania.

Posiadamy także świadectwa kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci. Nasze ekipy monterskie posiadają odpowiednie uprawnienia energetyczne, umożliwiające bezpieczny i profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej.

 

Instalacja fotowoltaiczna od MR Energy gwarantuje bezpieczeństwo energetyczne Twojego domu!

Dlaczego Polacy inwestują w instalacje Fotowoltaiczne

Dzięki odnawialnym źródłom energii, nie dość że dbamy o środowisko, to również zasilamy domowy budżet wynikających z nich oszczędnościami.

Obniżenie rachunków za prąd o
nawet 95%  

Inwestując w takie rozwiązanie korzystamy z dobra natury jakim jest słońce. Systemy fotowoltaiczne energię słoneczną przetwarzają w energię elektryczną, dzięki czemu produkujemy darmowy prąd. Wszystko to przekłada się na ogromne oszczędności na rachunkach za energię.

Zyskujesz niezależność
energetyczną 

Instalacje fotowoltaiczne pozwalają nie tylko na niezależność, ale również na samodzielność i samowystarczalność z własnej elektrowni słonecznej. Dodatkowo taka inwestycja służy dekady, dlatego też wolność energetyczna będzie z nami wiele lat.

Wygodna forma
rozliczania 

Będąc prosumentem musimy rozliczać się z energii z fotowoltaiki z zakładem energetycznym. Jednak nasz kraj przewiduje system opustów, dzięki którym nadmiar wyprodukowanej energii możemy odebrać zimą lub w nocy. Wszystko przebiega bezgotówkowo i w wygodnej formie dla właściciela paneli.

Sprawdź opinie naszych klientów

Andrzej

Polecam z całego serca firmę MR ENERGY. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Konsultant w bardzo jasny sposób wytłumaczył jak to wszystko działa.

Asia

Naprawdę szybki montaż instalacji. Dodatkowo uzyskaliśmy pomoc w zdobyciu dofinasowania dla naszej inwestycji. Polecam

Tomek

Chciałem wprowadzić oszczędności w moim domu. Dlatego zdecydowałem się na panele słoneczne. Polecam firmę Mr Energy gdyż szybko dobrano moc panlei do moich potrzeb oraz nie czekałem dług na montaż.

Zamów konsultacje ze specjalistą

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde Wasze pytanie. Doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wypełnij pole poniżej - z pewnością oddzwonimy.